Sťahovanie Banská Bystrica a okolie

Presťahovať byt, kanceláriu, chatu, garáž zaberie veľa času a energie. Zohnať auto, „sťahovákov“, postarať sa o všetky nevyhnutné veci sú starosti, ktoré môžete preniesť na nás. Postaráme sa o bezproblémové sťahovanie spoľahlivou dodávkou Citron Jumper. Vy len poviete čo, odkiaľ, a kam treba previezť.

Ako prebieha sťahovanie

Dohodneme si presné podmienky, spravíme objednávku a v dohodnutom čase prídeme s vlastnou dodávkou a pracovníkmi na určené miesto. K vášmu majetku sa budeme správať zodpovedne, všetko poriadne zabalíme.

Svojpomocné sťahovanie? Áno.

Ak máte k dispozícii veľa šikovných rúk a potrebujete len dodávku, žiadny problém. Požičiame vám len sťahovacie auto za 50 € na deň. Veríme, že záloha 200 €, ktorú vám vrátime pri spätnom odovzdaní vozidla vás neodradí.

Sťahovanie Banská Bystrica

Naše ceny sú konečné a bez ďalších skrytých príplatkov

Ak budeme sťahovať v Banskej Bystrici, tak je cena za vozidlo paušálna a to 30 € / deň. V prípade, že sťahovanie bude realizované mimo Banskej Bystrice a vo vzdialenosti väčšej ako 20 km, bude za každý km účtovaný poplatok 0,50 €. Samozrejme, pri väčšom počte kilometrov je možné dohodnúť cenu individuálne. 

Cenu našich pracovníkov účtujeme v hodinovej sadzbe. V tejto cene je zahrnutá kompletná práca vrátane balenia a prenosu predmetov, vynesenie na určené miesto bez ohľadu na to, na koľké poschodie, či už s výťahom alebo bez, a uloženie predmetov. 

Pracovný čas našich pracovníkov bude počítaný od príchodu na miesto až do doby uloženia posledného predmetu. Radi vám pomôžeme aj s demontážou a následnou montážou predmetov. Počet pracovníkov určíte vy. 

Obalový materiál nie je zahrnutý v cene. Všetky ceny sú vrátane DPH. Po vykonaní služby vám vystavíme faktúru k úhrade formou prevodného príkazu.

Názov služby Cena
Požičanie samostatného sťahovacieho vozidla 50,00 € / deň *
Cena vozidla pri sťahovaní v rámci mesta Banská Bystrica a okolia do 20 km 30,00 € / deň
Hodinová sadzba jedného pracovníka 15,00 € / hodina
Strečová fólia 6,90 € / balenie
Igelitové vrecia 120l 5,00 € / balenie 10 ks
Prepravný kartón 3,00 € / ks

V prípade zapožičania samostatného vozidla vás požiadame o zálohovú platbu (depozit) vo výške 200 €. Táto platba Vám bude vrátená pri spätnom odovzdaní vozidla, podľa všeobecných zmluvných podmienok požičovne ADRIMauto.

DOHODNITE SI SŤAHOVANIE BEZ STRESU

Zavolajte nám alebo napíšte e-mail a my vám spravíme nezáväznú cenovú ponuku.