Auto karavan na prenájom

Plánujete rodinnú dovolenku alebo výlet s priateľmi? Prenajmite si jeden z najžiadanejších a najobľúbenejších kompaktných automobilov pre štvorčlennú posádku s bohatou doplnkovou výbavou.

Napriek menšiemu priestoru ponúka tento autokaravan dostatočné pohodlie, všetko je zariadené prakticky od najmenšieho detailu. Vyklápateľné stoly bez nepríjemného podstavca, nastaviteľné vankúše v oblasti sedenia, otočiteľné sedadlá vodiča a spolujazdca vďaka ktorým vytvoríte jedálenský kút pre 4 osoby, u všetkých okien praktická zatemňujúca roleta... a k tomu všetkému atraktívny dizajn interiéru v ktorom sa budete cítiť príjemne.

Weinsberg CaraBus 600 MQH, 2,3 l, 160 Multijet, (118 kW / 160 k), EURO 6 D

Nadštandardná výbava pre vaše pohodlie

Podvozok a kabína vodiča

Airbag pre vodiča a spolujazdca, ABS, ESP, asistent rozjazdu do kopca, výškovo nastaviteľné sedadlo vodiča, centrálne zamykanie s diaľkovým ovládaním, elektrické sťahovanie predných okien, rezervné koleso.

Obytná nadstavba

Izolovaná PVC podlaha, bočné steny a strop izolované PE-penou, izolované bočné okná so zatemňovacími roletami a ochrannými sieťkami proti hmyzu, strešné okno so zatemňovacou roletou a ochrannou sieťkou proti hmyzu, veľký variabilný úložný priestor v zadnej časti (sklopný / odnímateľný rošt), upevňovacie kovové oká zabudované v podlahe.

Obytný priestor, spanie

Penové matrace s dreveným roštom, možnosť prestavby jedálenskej časti na lôžko (núdzové lôžko: jedálenská lavica, stôl, otočné sedadlo vodiča), nábytok vo farebnom prevedení Tiberino, čalúnenie Turin.

Kúpeľňa, toaleta

Ergonomická toaletná miestnosť s veľkorysými odkladacími priestormi,  integrovanou sprchou a s odnímateľným sprchovacím závesom, možnosť upevnenia sprchovacej hlavice na stenu, kazetové WC s elektrickým splachovaním (otočné), sprchovacia vanička s protišmykovou úpravou, strešné vetracie okienko so sieťkou proti hmyzu.

Kuchyňa, plyn, voda

2-horáková varná doska s elektrickým zapaľovaním, umývadlo vrátane ochranných sklenených krytov, energeticky úsporná chladnička s objemom 95 l s 12,8 l mrazničkou a externou zvukovo izolovanou kompresorovou jednotkou.

Schránka pre plynové fľaše 2×11 kg,  nádrž na vodu 102l, ponorné vodné čerpadlo 12V.

Elektroinštalácia

95 Ah AGM batéria v obytnej časti, automatické pripojenie / odpojenie pre štartovaciu a nadstavbovú batériu, elektrická nabíjačka pre štartovaciu a nadstavbovú batériu, CEE- vonkajšie pripojenie na 230 V s automatickým ističom, prúdový chránič, ovládací panel s LED indikáciou, zásuvka 230 V, zásuvka 12V, LED osvetlenie obytnej časti (s výnimkou: vstupné svetlo + batožinový priestor).

Extra výbava v cene prenájmu

Pre viac zážitkov, vaše pohodlie vám požičiame kempingový rozkladací stôl pre 4-5 osôb, pohodlné kempingové stoličky, kempingovú súpravu riadu, jedálenskú súpravu z ľahkého melamínu a melamínové poháre na vodu s príborom.

Cena za prenájom autokaravanu

január-apríl máj-september október-december
130,- € / deň 150,- € / deň 130,- € / deň

Minimálna doba prenájmu: obytné auto - 5 dní. Jednorázový servisný poplatok 30,- € zahŕňa: príprava, kontrola karavanu, plná plynová fľaša (10kg, po dohode 5 kg), pripravené chemické WC + chémia Thetford + toaletný papier, plná nádrž vody (na požiadanie). Pri autokaravane sa vždy vozidlo odovzdáva nájomcovi s plnou nádržou phm a nájomca ho vracia takisto s plnou nádržou.

Nájomné zahŕňa: max. denný limit 300 km, povinnú výbavu vozidla, diaľničnú známku pre SR, zákonné a havarijné poistenie. Ostatné náklady súvisiace s cestou (mýto, diaľničné známky iných štátov, pohonné hmoty, prípadne pokuty ) si nájomca uhrádza z vlastných zdrojov.

Kaucia

Kaucia slúži na krytie škôd, ktoré nie sú hradené poisťovňou, prípadne na krytie spoluúčasti na škodách, ktoré hradí poisťovňa (minimálna spoluúčasť je 10%, resp. 400€). Výška kaucie pre autokaravan je 1000,- € , not Slovak customers - 2000 €.

Kaucia sa uhrádza pri preberaní v hotovosti. Pokiaľ nenastane škodová udalosť a vozidlo bude vrátené v dohodnutom čase, v stave ako pred zapožičaním a s kompletným vybavením, kaucia sa v plnej výške vracia pri odovzdávaní karavanu. Bez uhradenia kaucie nie je možné odovzdať karavan nájomcovi! Ostatné obchodné podmienky v prílohe.

Pohoda v autokaravane

Z autokaravanu je svet krajší

Rezervujte si ho už dnes. Prevzatie ako aj vrátenie karavanu prebieha vo vopred dohodnutom termíne a čase na našej prevádzke Laskomerská 2 v Banskej Bystrici. Pri preberaní vám za max. 30 minút vysvetlíme obsluhu jednotlivých zariadení (chladnička, plynový varič, kúrenie, chemické WC, klimatizácia a podobne...)

Povinný údaj, uveďte ho, prosím.

Povinný údaj, uveďte ho, prosím.

Povinný údaj, uveďte ho, prosím.

Povinný údaj, uveďte ho, prosím.

Povinný údaj, uveďte ho, prosím.

Povinný údaj, uveďte ho, prosím.

Potvrďte, že nie ste spam robot