Auto karavan na prenájom

Plánujete rodinnú dovolenku alebo výlet s priateľmi? Prenajmite si jeden z najžiadanejších a najobľúbenejších kompaktných automobilov pre štvorčlennú posádku s bohatou doplnkovou výbavou.

Napriek menšiemu priestoru ponúka tento autokaravan dostatočné pohodlie, všetko je zariadené prakticky od najmenšieho detailu. Vyklápateľné stoly bez nepríjemného podstavca, nastaviteľné vankúše v oblasti sedenia, otočiteľné sedadlá vodiča a spolujazdca vďaka ktorým vytvoríte jedálenský kút pre 4 osoby, u všetkých okien praktická zatemňujúca roleta... a k tomu všetkému atraktívny dizajn interiéru v ktorom sa budete cítiť príjemne.

Weinsberg CaraBus 600 MQH, 2,3 l, 160 Multijet, (118 kW / 160 k), EURO 6 D

Nadštandardná výbava pre vaše pohodlie

Podvozok a kabína vodiča

Airbag pre vodiča a spolujazdca, ABS, ESP, asistent rozjazdu do kopca, výškovo nastaviteľné sedadlo vodiča, centrálne zamykanie s diaľkovým ovládaním, elektrické sťahovanie predných okien, rezervné koleso.

Obytná nadstavba

Izolovaná PVC podlaha, bočné steny a strop izolované PE-penou, izolované bočné okná so zatemňovacími roletami a ochrannými sieťkami proti hmyzu, strešné okno so zatemňovacou roletou a ochrannou sieťkou proti hmyzu, veľký variabilný úložný priestor v zadnej časti (sklopný / odnímateľný rošt), upevňovacie kovové oká zabudované v podlahe.

Obytný priestor, spanie

Penové matrace s dreveným roštom, možnosť prestavby jedálenskej časti na lôžko (núdzové lôžko: jedálenská lavica, stôl, otočné sedadlo vodiča), nábytok vo farebnom prevedení Tiberino, čalúnenie Turin.

Kúpeľňa, toaleta

Ergonomická toaletná miestnosť s veľkorysými odkladacími priestormi,  integrovanou sprchou a s odnímateľným sprchovacím závesom, možnosť upevnenia sprchovacej hlavice na stenu, kazetové WC s elektrickým splachovaním (otočné), sprchovacia vanička s protišmykovou úpravou, strešné vetracie okienko so sieťkou proti hmyzu.

Kuchyňa, plyn, voda

2-horáková varná doska s elektrickým zapaľovaním, umývadlo vrátane ochranných sklenených krytov, energeticky úsporná chladnička s objemom 95 l s 12,8 l mrazničkou a externou zvukovo izolovanou kompresorovou jednotkou.

Schránka pre plynové fľaše 2×11 kg,  nádrž na vodu 102l, ponorné vodné čerpadlo 12V.

Elektroinštalácia

95 Ah AGM batéria v obytnej časti, automatické pripojenie / odpojenie pre štartovaciu a nadstavbovú batériu, elektrická nabíjačka pre štartovaciu a nadstavbovú batériu, CEE- vonkajšie pripojenie na 230 V s automatickým ističom, prúdový chránič, ovládací panel s LED indikáciou, zásuvka 230 V, zásuvka 12V, LED osvetlenie obytnej časti (s výnimkou: vstupné svetlo + batožinový priestor).

Extra výbava v cene prenájmu

Pre viac zážitkov, vaše pohodlie vám požičiame kempingový rozkladací stôl pre 4-5 osôb, pohodlné kempingové stoličky, kempingovú súpravu riadu, jedálenskú súpravu z ľahkého melamínu a melamínové poháre na vodu s príborom.

Cena za prenájom autokaravanu

január-apríl máj-september október-december
130,- € / deň 150,- € / deň 130,- € / deň

Minimálna doba prenájmu: obytné auto - 5 dní. Jednorázový servisný poplatok 30,- € zahŕňa: príprava, kontrola karavanu, plná plynová fľaša (10kg, po dohode 5 kg), pripravené chemické WC + chémia Thetford + toaletný papier, plná nádrž vody (na požiadanie). Pri autokaravane sa vždy vozidlo odovzdáva nájomcovi s plnou nádržou phm a nájomca ho vracia takisto s plnou nádržou.

Nájomné zahŕňa: max. denný limit 300 km, povinnú výbavu vozidla, diaľničnú známku pre SR, zákonné a havarijné poistenie. Ostatné náklady súvisiace s cestou (mýto, diaľničné známky iných štátov, pohonné hmoty, prípadne pokuty ) si nájomca uhrádza z vlastných zdrojov.

Kaucia

Kaucia slúži na krytie škôd, ktoré nie sú hradené poisťovňou, prípadne na krytie spoluúčasti na škodách, ktoré hradí poisťovňa (minimálna spoluúčasť je 10%, resp. 400€). Výška kaucie pre autokaravan je 1000,- € , not Slovak customers - 2000 €.

Kaucia sa uhrádza pri preberaní v hotovosti. Pokiaľ nenastane škodová udalosť a vozidlo bude vrátené v dohodnutom čase, v stave ako pred zapožičaním a s kompletným vybavením, kaucia sa v plnej výške vracia pri odovzdávaní karavanu. Bez uhradenia kaucie nie je možné odovzdať karavan nájomcovi! Ostatné obchodné podmienky v prílohe.

Pohoda v autokaravane

Z autokaravanu je svet krajší

Rezervujte si ho už dnes. Prevzatie ako aj vrátenie karavanu prebieha vo vopred dohodnutom termíne a čase na našej prevádzke Laskomerská 2 v Banskej Bystrici. Pri preberaní vám za max. 30 minút vysvetlíme obsluhu jednotlivých zariadení (chladnička, plynový varič, kúrenie, chemické WC, klimatizácia a podobne...) 

Vaša dovolenka v autokaravane začína na tel. čísle 0911 586 132 alebo na emailovej adrese info@adrimauto.sk. Ozveme sa najneskôr do 24 h.